!  !

Ну от цей день і настав!

Сьогодні початок великого старту!

" 7 листопада це не тільки день жовтневого перевороту! Через 94 роки після цього дня розпочав тріумфальне шестя по морям, болотам, і лісам "Сарни он-лайн". Так напишуть у стьоб-підручниках історії, якщо звісно такі будуть ;-)

Цього тільки жарти та стьоб!

Далі вже буде серйозніше.

Буде регулярно, цікаво і корисно.

Ми "отаборилися" надовго.
Ми вас не розчаруємо.
Ми робито те, що нам цікаво!

Знайомтеся з сайтом, критикуйте, вносьте побажання та пропозиції! Як казав відомий проффесор: "Почуємо кожного!"
Звісно, поки що, не все тут так, як би хотілося, є огріхи, "шорохуватості". Ми їх виправимо. Як говориться - Сарни не за один день будувалися!

Якщо вам є що сказати, хочете написати статтю, записати відео-ролик чи звернутися в аудіоформаті на цьому сайті - звертайтеся!

Незалежно від політичних вподобань, запрошуємо всіх. Головна вимога, при розміщенні ваших матеріалів - відсутність відвертої політичної реклами, ну і звісно не копіпаст. Охоче публікуємо інформацію спортивного характеру, футбол, баскетбол, спортивні змагання, тощо.

Про відео :-) Автор сценарію, режисер, оператор - Руслан Петрушко. Монтаж відео - Віталій Хомич

Коментарі

О, та у вас сьогодні річниця, вітаю! Ще було б цікаво почути про досягнення та плани на майбутнє...

Зображення користувача sol.

ну які можуть бути плани у будь-якої справи? Звісно завоювати весь світ! ;-) Якщо смажити картоплю - то докласти зусиль, щоб вона стала найкращою смаженою картомлею у світі, якщо грати в футбол - то так -що стати кращим від Мессі ;-) Так само і с сайтами, порталами, блогами і проч., проч., проч.

А про досягнення нехай говорить Гугль, Яндекс та лічильник статистики! ;-) все буде Сарни!