!  !

Мета

Дорогі друзі! Блоггери, френди, твіпли! Сарненчани! Час для відвертої розмови давно настав, далі відкладати вже нікуди! Ми з вами можемо опинитися в реальній інформаційній блокаді!

Інакше, як можна назвати речі, коли про багато гострих подій, ми дізнаємося з блогу депутата міської ради Валерія Кулікова. Історія про попів, котрі когось збили автомобілем, передається чутками й обростає незрозумілими подробицями. Як назвати те, що стаття помічника депутата про «цинкову проблему міста» місяцями лежить в гезеті, а її не друкують, посилаючись буцім-то на перевірку фактів. Натомість нас годують «секретами», в яких місцях добре жити песикам та вагітним кішкам.

Якщо порівняти інформацію у ЗМІ міста періоду Кучми і нашого часу, можна знайти спільні речі. Розлогі публікації про курей, качок, великі врожаї картоплі чи гарбуз, і все ніби як у пісні Сердючкі: «Хорошо, все будет хорошо…» А насправді то… Балачки в маршрутках, розмови між знайомими, окремі новини з інтернету, на жаль саме це є «джерелами», котрі наповнюють реальну інформаційну «річку» нашого краю...

У тому, щоб змінити ситуацію зацікавлені тільки ми з вами! Ми з вами знаємо як, і зможемо її змінити. Ми почнемо з малого. З інтернету. Лайки, ретвіти, розсилка знайомим корреспондентам і т.д. Кожен з нас може стати міні друкарнею! Якщо кожен на домашньому принтері надрує по 10 сторінок і роздасть друзям, а ті зроблять ксерокопії і роздадуть своїм друзям, жодна монополія на інформацію не зможе стати нам на перепоні!

Вперед і тільки вперед! Нам нікуди відступати!!! Бо ж за нами, оточене ще не допиляними лісами, болото Полісся, на котрому збудоване чудесне місто Сарни, котре населяють дорогі нам люди, рідні люди, друзі, зрештою, люди, котрих ми недолюблюємо, люди, котрим наплювати на власне здоров’я, але все ж вони наші, вони - Сарненчани!!! Найкраще місто на планеті, у котрому є все, крім моря! Не віддамо жодного клаптика інформаційного поля нікому! Сарни он-лайн – ось майбутнє сарненського інформаційного саду, котрий на острівку посерд бурхливого океану інформаційних хвиль! Урррааааа!!! Уррррраааа френди, твіпли, юзери, модери і адміни! Респект і уважуха всім, хто готовий висадитися на цей острів і встановити наш «режим!» З Ернесто Че Гевара, коли висадився на Кубу, лишилося тільки 10 чоловік живих і все ж вони змогли отримати перемогу і встановити свої правила гри! Закликаю вас френди! Вперед на штурм!!! Життя коротке! Проживемо його весело!

П.С. То є хтось готовий кинутися на штурм, шалено ризикуючи тратити по 10 – 20 хвилин щодня! Є ще відчайдухи, готові ризикувати власним здоров’ям, ідучи в атаку за інформацією в будь яку погоду? Якщо так, то нам з вами в один бік! До зустрічі на полі бою! В окопах сидіти не доведеться!