!  !

Звітний концерт Клесівської дитячої музичної школи

22 травня в Клесівському будинку культури відбувся звітний концерт дитячої музичної школи. Цей захід став найважливішою подією для учнів школи, їх батьків та викладачів.

Зала була наповнена прихильниками та шанувальниками юних клесівських музикантів, а вони подарували своїм глядачам новий та цікавий світ музики. Вокальні та інструментальні ансамблі, хор, солісти, дуети, тріо та танцювальний колектив – концертна програма була насиченою, різноманітною та дала змогу глядачам познайомитись з усіма музичними інструментами, грі на яких можна навчитись у стінах школи, та усіма талановитими художніми колективами.

«Музику потрібно розвивати, популяризувати та прививати дітям. Ми неодноразово їздили з благодійним концертом до Чудельської школи-інтернат і на цьому зупинятись не збираємось. Адже саме музика дає дітям впевненість та віру в себе. Наші вихованці, без сумніву, є талановитими та обдарованими учнями.» – зазначив колишній директор Клесівської музичної школи, Юрій Ворон.

По закінченню концерту всі учасники разом з педагогами вийшли на сцену, а замісник голови Клесівської об’єднаної громади, Тетяна Коханевич, привітала присутніх зі звітним концертом дитячої музичної школи, зі святом Миколи Чудотворця, а працівників культури – з Всеукраїнським днем культури та висловила подяку викладачам, які через любов до своєї праці передали свої знання юним жителям селища та сказала: «Я горда тим, що в нашій громаді є такий заклад».

Тетяна Коханевич також повідомила, що викладачі та учні музичної школи здобули три других місця на Всеукраїнському конкурсі дитячих, юнацьких мистецтв «Музичний олімп» та вручила їм нагороди, а директору Клесівської дитячої музичної школи, Володимиру Грищуку, подарувала новенький ноутбук.

Едуард Раковець, начальник відділу культури та туризму зазначив, що Клесівська громада може по праву пишатись своєю музичною школою і такими талановитими дітьми та від імені голови Сарненської райдержадміністрації, Ярослава Яковчука, побажав колективу школи подальших творчих успіхів.

Анастасія Форвард