!  !

За що в парламенті голосує Серій Євтушок

Нещодавно Громадська мережа ОПОРА запустила веб-портал «Вони голосують для тебе» (https://rada4you.org/), де кожен виборець може дізнатись за що голосують депутати в парламенті.
Станом на 23 лютого 2016 року Рівненщину у Верховній Раді представляють п’ять народних депутатів, обраних в мажоритарних округах області. Зокрема, Олег Осуховський (позафракційний, висуванець ВО «Свобода»), Юрій Вознюк («Народний Фронт»), Олександр Дехтярчук («БПП «Солідарність»), Василь Яніцький («БПП «Солідарність»), Сергій Євтушок (ВО «Батьківщина). Окрім того, ще 4 народні депутати є вихідцями з Рівненщини. Мова йде, про Вадима Сидорчука та Віталія Корчина з «Народного Фронту», про Андрія Лозового з Радикальної партії Олега Ляшка та Юрія Луценка з «БПП «Солідарність».

Максимально голосує за позачергові вибори Криворізького міського голови, за відкликання партіями депутатів місцевих рад, за володіння українською мовою чиновниками, за волонтерство, за декомунізацію, за державне фінансування партій, за легалізацію електронної комерції, за недовіру Кабінету Міністрів України, за позбавлення депутатського мандату М. Мартиненка, за поіменне голосування депутатами місцевих рад, за посилений контроль партій над депутатами усіх рівнів, за посилення захисту професійної журналістської діяльності, за протидію дискримінації, за публічні закупівлі, за реформу державної служби, за реформу науки та проти відтермінування електронного декларування до 2017 року. Послідовно голосує за відкриті дані, за електромобілі, за законопроекти для безвізового режиму з ЄС, за реформу енергетичного сектору та за реформу житлово-комунального господарства. Переважно голосує за антимонопольну реформу, за Бюджет-2016, за добровільне об'єднання територіальних громад, за електронну демократію, за медіа реформу та за прозорість власності на ЗМІ.

Найбільше спільних голосувань у Сергія Євтушка з Юрієм Бабієм (Народний Фронт), Сергієм Березенком (БПП), Давидом Макар’яном (БПП), Тарасом Пастухом (Самопоміч) та заступником голови Верховної Ради Оксаною Сироїд.

Відвідуваність Сергія Євтушка становить 88%. Депутат голосував проти лінії фракції 310 разів (у 8,2% випадків).
Усі дані щодо голосування охоплюють перід з листопада 2014 року.