!  !

Вперше Сарнах відбудеться аукціон побачень!

Міроприємство стартуватиме 27 січня і тирватиме до Дня всіх закоханих - 14 лютого.

Задля цього створено групу в одній з соцмереж у альбомах якої власне і є світлини дівчат та хлопців, котрі являються "лотами" аукціону. Щоб піти на побачення з тим хто вам сподобався потрібно зробити ставку під фото.

Можна також взяти участь у якості "лота." Власне ось посилання перейшовши за яким можна долучитися до цієї справи.

Розповідає організатор аукціону Катерина Павлуш: Нажаль нині тяжкі часи, і всю Україну поглинула «хвиля благодійності». Кожен чим може допомагає. «Аукціон благодійних побачень» - це одна із нестандартних – молодіжних форм благодійних акцій, яка вже підкорила не одне місто нашої держави, а в деяких містах стала традиційною.

Тому з нагоди Дня закоханих МБК «Залізничник» за підтримки Сарненської міської ради вперше у місті проводить «Благодійний аукціон побачень»

Проведення заходу відбувається за правилами справжнього аукціону. Але лотами у такій грі стають молоді хлопці та дівчата. Покупцем же у цьому разі стає дівчина чи хлопець, які роблять грошові ставки на свого фаворита.

На сьогодні ,а це 1 день аукціону, вже зареєстровано 35 «лотів» та зроблено перші ставки, сподіваємось ,що аукціон буде прибутковим! Адже акція є благодійною, а не тільки розважальною. Суть полягає зібрати як омога більше грошей, щоб подарувати діткам.

Отримані кошти організатори відправлять до одного з дитячих будинків котрий розташований у зоні АТО.