!  !

В Сарненській центральній районній бібліотеці продзвенів дзвінок для «учнів» літнього віку.

В Сарненській районній бібліотеці, 18 лютого, відбувся «дзвоник» для людей старшого віку, бажаючих навчитись користуватись комп’ютерною технікою – «Школа для тих, кому за…». Охочих було багато.

Оксана Артемчук, викладач «Школи…», наголосила, що це буде четвертий набір. Курси є безкоштовними і триватимуть 2-3 місяці. Навчання проводитиметься тричі на тиждень (вівторок, середа, четвер) у дві зміни, перша зміна на 10, а друга на 16 годину. Після урочистої частини кожен з присутніх мав змогу обрати дні та години зручні для відвідування занять.

Протягом курсів «учні» вивчатимуть складову комп’ютера і правила користування ним, навчаться друкувати тексти, зберігати та переглядати будь-яку інформацію (документи, фото, відео, музику, фільми), спілкуватись з рідними через листування електронною поштою та за допомогою телекомунікаційних програм, таких як skype та viber, слухати радіостанції та дивитись передачі online, шукати корисну інформацію (розклад руху автобусів та поїздів, афіші театрів), користуватись соціально-побутовими послугами через мережу Internet тощо.

Навчання буде складатись з лекцій, практичних занять та домашнього завдання (для тих хто має вдома комп’ютер). Тобто все проходитиме як у школі.

Завершенням урочистості став відео-фільм, який керівники навчання презентували на випускний «Школи для тих, кому за…» минулого року. Відео містило фотоматеріали із занять та відгуки про навчання від «випускників»: Наталії Денисюк, Володимира Ващука, Любові Лохвич, Тетяни Годунок, Оксани Ткач, Віталія Краснова, Іди Шустік, Віталія Шевцова та інших. Потім було обрання старости, знайомство з викладачами Русланою Артемчук та Оксаною Хомич, невелика екскурсія приміщенням бібліотеки, ну і звичайно ж справжній дзвінок.

За період навчання «учні» зможуть не лише навчитись комп’ютерної грамотності, а й знайти нових друзів та гарно провести час.

Анастасія Форвард