!  !

В Сарнах презентували книгу-пам’ять «Революція гідності. Війна»

23 березня в Сарненській центральній районній бібліотеці відбулась презентація книги-пам’яті «Революція гідності. Війна» Рівненської Національної спілки письменників України.

Книга присвячується борцям за Незалежність України під час революції гідності та російсько-української війни (АТО). Вона вмістила в собі твори всіх членів Національної спілки письменників України в Рівненській області. Всього у книзі зібрано поезію, прозу та пісні 117 авторів. У збірник увійшли короткі біографічні дані 86 героїв з Рівненщини, що полягли під час жахливих подій в Україні. Книга видана видавництвом «Волинські обереги» у 2015 році тиражем у 350 примірників. Основним спонсором видання став голова громадської організації «Полісся» Олександр Васильєв, а також благодійний фонд «Айдар Україна» (президент Микола Чепкий), Олег Осуховський (Всеукраїнське об’єднання «Свобода»), Роман Коваль («Правий сектор» Рівного). Значним внеском стали кошти від проданих авторських книг членів Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України.

На презентації був присутній координатор інформаційного центру «Майдан Моніторинг» по Півночі України Роман Захарчук, який розповів про початок кривавих подій на майдані та закликав всіх до єдності. Заступник голови спілки ветеранів антитерористичної операції Сарненщини Андрій Пригарський висловив слова подяки письменникам Рівненщини за книгу та разом з присутніми згадав хвилиною мовчання загиблих в зоні АТО та на Майдані. На знак вдячності в залі пролунали гучні оплиски воїнам .

Чудові вірші декламували літератори Рівненської Національної спілки письменників України – Василь Титечко, Ірина Баковецька, Ірина Мельник, а Лідія Гольонко виконала музичну композицію. Своїми виступами присутніх порадували завідуюча публічною бібліотекою села Любиковичі Тамара Гнатюк, директор будинку культури села Люхча Сергій Мартинюк та співочий дует районного будинку культури у складі Людмили Панекайло та Любові Сороки.

До бібліотеки також завітали представники влади району та міста – міський голова Світлана Усик, голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов та заступник голови Сарненської районної ради Микола Костецький. Світлана Усик та Руслан Серпенінов висловали побажання політикам від яких залежить майбутнє нашої країни, воїнам АТО та закликали всіх до єдності і взаєморозуміння.
Всі бажаючі можуть ознайомитись та придбати книгу в Сарненській центральній районній бібліотеці.

Наталія Мосійчук