!  !

В Сарнах мітингом-реквієм вшанували Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні о 13 годині в парку Героїв майдану відбувся мітинг-реквієм присвячений вшануванню учасників Революції гідності, яка відбулась в листопаді 2013 – грудні 2014 року, та пам’яті Героїв Небесної Сотні. Патріоти, які в той страшний період боролись за права, цінності та свободу українського народу, відстоювали європейське майбутнє України та віддали своє життя за нас завжди будуть жити в серцях.

Із словами співчуття та сподіванням в краще майбутнє виступила голова Сарненської міської ради Світлана Усик. Поділився спогадами про доленосні події та сказав слова подяки загиблим військовослужбовець та учасник АТО Олександр Ярмошевич. У заході також взяли участь учні навчальних закладів, які декламували вірші та співали пісні про події, що сколихнули Україну.

Всі присутні пом’янули загиблих у боротьбі за державу хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника Небесній Сотні.

Завершенням мітингу стала заупокійна молебень священників храмів міста за вбитих Героїв Небесної Сотні. Небо плакало разом з присутніми, адже спокійно згадувати тих, хто пішов від нас, залишивши осиротілих дітей, батьків та дружин ніхто не міг.

Слава героям!