!  !

В Сарнах цікаво відсвяткували День закоханих.

Незважаючи на погоду за вікном, День закоханих не залишив нікого байдужим. Сарненська міська рада та міський будинок культури «Залізничник» підготували для усіх присутніх непогану розважальну програму.

На центральній площі міста були представлені роботи місцевих фотографів, а саме: Ірини Міхнової, Василя Сосюка, Людмили Коток, Катерини Колковець, Руслани Кім, та Віталія Маслянчука. Бажаючі змогли посмакувати оригінальною святковою випічкою, яка нагадувала витвори мистецтва. Ведучі фестивалю «Країна кохання» влаштували цікаві конкурси, які не лише підняли настрій, а й потішили подарунками учасників. Міський голова, Світлана Усик, виступила на сцені з привітанням до Дня всіх закоханих та зачитала символічний вірш.

Продовженням святкового вечора став концерт за участі солістів та музикантів, таких як Віталіна Кошляк, Юлія Солодка, Галина Куришко, Валерія Кирилюк та гурту «Мереживо». Особливе враження і чудовий настрій подарував чоловічий гурт «Хлопці збоку», який розважив присутніх запальною музикою.

Закінченням святкового фестивалю став запуск небесних ліхтариків. Закохані пари підпалювали ліхтарі у формі сердець і, загадавши бажання, відпускали їх в небо. Видовище було чудове і загадкове. На площі міста панувала тепла атмосфера, наповнена коханням і світлими почуттями.

Наталія Мосійчук