!  !

У Сарнах буде два концерти «Вар’яти-шоу»

12 березня у Сарненському районному будинку культури відбудеться два концерти Сергія Притули та «Вар’яти-шоу». На прохання шанувальників українського гумору, які не встигли купити квитки на 18-ту, організатори вирішили провести ще один концерт на 15-ту годину.

Нагадаємо, Сарни стануть третім містом великого весняного туру «Вар’яти-шоу» Україною. Гумористи презентуватимуть нову програму. Обіцяють дотепні жарти майже без політики та тем «нижче пояса».

«Приємно, що публіка гарно сприймає якісний український гумор, - розповідає організатор концертів, керівник івент-агенції «Мегаподія» Роман Яворський. – Ось і у Києві на 8 березня був ажіотаж з квитками на «Вар’ятів». Два концерти пройшли з аншлагами. Сподіваюсь, і мешканці Рівненщини отримають задоволення від їхніх жартів, а усі, хто хотів бути на концертах – вчасно подбають про квитки.»

Додамо, що у Сарнах виступатимуть шестеро популярних гумористів, серед них: Сергій Притула, Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук. «Вар’яти» - на сцені з 2010 року.

Тур відбувається за підтримки «Ріверсайду» та житлового будинку «Шоколад», компаній «Олас» та «Північ-Центр».

Квитки можна придбати у Магазині чесних цін, вул. Просвіти, 13.