!  !

Телеканал «Рівне 1» побував в Сарнах

Вчора в Сарнах завдяки телеканалу «Рівне 1» на центральній площі міста відбувся діалог між представниками місцевої влади та жителями. В якому бажаючі мали змогу задати найболючіші питання голові Сарненської міської ради Світлані Усик, голові райдержадміністрації Ярославу Яковчуку та заступнику голови районної ради Миколі Костецькому. В свою чергу спілкувались та дискутували з місцевою владою та мешканцями гості студії телеканалу в Рівному, а саме член координаційної ради громадської мережі «ОПОРА» Анатолій Бондарчук, журналіст телеканалу «Інтер» Інна Білецька та інспектор з питань житлово-комунальної галузі Сергій Ратимчук.

В прямому ефірі мешканці Сарн підіймали питання стосовно ремонту доріг, встановлення тротуарів, покрівлі дахів, ремонту балконів, виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції, легалізацію бурштину, надання субсидій, облаштування дитячих майданчиків та автостоянок та інші.

Ірина Білецька, журналіст телеканалу «Інтер» висловила своє бачення стосовно проблеми бурштину і заявила, що люди не повинні чекати легалізації видобутку бурштину, а можуть самі собі допомагати, вкладаючи кошти в ремонт доріг, лікарень, на допомогу хворим дітям, дітям-сиротам, адже готівки в районі вистачає.

З не менш болючим питанням та за допомогою звернулась жителька міста, чоловік якої нещодавно повернувся із зони АТО і потребує психологічної допомоги, адже він без причини вигнав дружину з дому. На що голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук запропонував особисту допомогу та наголосив, що в місті, зокрема в поліклініці працюють психологи, які можуть надати відповідну допомогу.

Представники місцевої влади Сарн дали обіцянки жителям, що невдовзі всі озвучені проблеми будуть вирішені.

Що ж діалог відбувся, залишається чекати дій.

Наталія Мосійчук