!  !

Сергій Притула та «Вар’яти» їдуть з гумористичним шоу у Сарни

12 березня у Сарненському районному будинку культури відбудеться концерт Сергія Притули та «Вар’яти-шоу». Хлопці презентуватимуть нову програму. Сарни стануть третім містом з великого концертного туру Рівненщиною та Хмельниччиною.

«Вар'яти» –це артисти, які не дають публіці сумувати. У Сарнах, як традиційно і по Україні, виступатимуть шестеро популярних гумористів, серед них: “Тернопільський сірий” (Сергій Притула), “Жошка” (Володимир Жогло), “Владзьо” (Володимир Ковцун), Юра Бадзян, Віталік Тильний та “Тята” (Остап Ярка).

- Двоє акторів і звукорежисер – колишні учасники команди КВН «Тернопільська Особлива», щедвоєакторів і гітарист – колишн іучасники команди КВН «Бомба» з Млинова, - розповідає керівник шоу, відомий телеведучий Сергій Притула. - Хлопці дуже багатогранні. Четверо акторів по ходу програми конструюються у дуети, «батл» жартами зі мною, музичний блок і читання монологу.
«Вар’яти» майже не жартують про політику та теми нижче пояса. А смішні історії з українського побуту, курйози з мандрівок та жарти з вар’ятського життя гумористів – близькі, зрозумілі і смішні кожному, тому на «Вар’яти-шоу» можна сміливо йти усією родиною.

До того ж, квиточки на концерт – це гарний подарунок коханій до свята 8 Березня.

- Приємно, що сучасний гумор може звучати українською та бути якісним. Програма шоу розвивається, вдосконалюється, - розповідає організатор туру Рівненщиною та Хмельниччиною, керівник івент-агенції «Мегаподія» Роман Яворський. Доказом тому – повні зали (навіть у неопалювальних будинках культури), аншлаги, додаткові концерти та тисячі-тисячі задоволених глядачів.

Тур відбувається за підтримки «Ріверсайду» та житлового будинку «Шоколад», компаній «Олас» та «Північ-Центр».

Квитки можна придбати у Магазині чесних цін, вул. Просвіти, 13