!  !

Сергій Притула: Сарненська публіка «бомбезна»!

Сергій Притула для Сарни онлайн

Сергію, знаємо, що ви були у місті і за день до концерту. Цікавимось, чи ви вперше у Сарнах? Які враження від міста? Що сподобалось, що не сподобалось?
Якщо відверто, то в Сарнах я далеко не вперше. А якщо ще відвертіше, то вперше не транзитом. Враження від міста ще не склалось, бо все відбувалось «галопом»: спочатку заскочив по дорозі на Кузнецовськ, бо треба було терміново записати кілька анонсів наших концертів у інших містах, а тут нам на місцевій радіостанції люб’язно «підставили плече». Заодно ще й інтерв’ю на радіо записали. Доречі, отримав масу задоволення. Рідко коли в невеликих містах зустрінеш таких фахових журналістів! А в день виступу ми приїхали впритул до першого концерту і навіть не встигли по місту прогулятись. Репетиція, потім концерт, потім ще один і все – темна ніч. Вечеряти і спати. А наступного дня нове місто.

Як приймала публіка у Сарнах? Чи готували ви спеціально якісь жарти для сарненчан?
Послухайте, у нас було 2 концерти в 1 день!!! Які можуть бути питання про публіку?! Публіка «бомбезна»! Спеціально щось під Сарни не готували, ми були в місті вперше, і у нас достатньо серйозний запас матеріалу. Звісно ж ми дещо адаптували наявні жарти під місцеву публіку. Але не багато.

Приємно, що серед «Вар’ятів» є й представники нашої області, зокрема Млинова. Чи вносять вони у програму якісь регіональні «родзинки», особливості говірки?

Навпаки, у нас «млинівська» діаспора – це основна частина програми на гастролях по Сходу і Півдню, позаяк їх лексика позбавлена такої кількості діалектизмів, як у тернопільського дуету!

Чи відрізняється публіка у різних райцентрах, областях?
За великим рахунком, то нічим. Є звісно ж свої моменти, як то: у великих містах публіка більш витримана у етикеті відвідин концертних заходів, людям не потрібно нагадувати, що телефони краще перевести у беззвучний режим, чи просто не пасує ходити по залу коли заманеться, зате у райцентрах глядач більш вдячний, чи як це краще описати… там де Артист своєю появою глядача не балує, там до нього і ставлення більш трепетне. Люди вдячні. У нас у березні 24-ри концерти, з них по районах – 19-ть. Я знаю, про що говорю. Так, тут з комерційної точки зору виступати може й не так цікаво, як по обласних центрах, проте… є якась підсвідома вдячність, що на відміну від багатьох інших проектів (не важливо гумористичних чи музичних) ти не оминаєш їх маленького міста. Своя атмосфера. Унікальна.

Звідки знаходите сили на такі тривалі концертні тури, натхнення для творчості та волонтерську діяльність?
Життя надихає! І є усвідомлення, що ми це робимо недаремно!

Бажаємо легких концертних днів, аншлагів та гарного відпочинку.
Дякую!