!  !

Сарненськй БК «Маяк» двічі здобув перемогу грі з львів’янами

Сарненський баскетбольний клуб «Маяк» у 7-му турі чемпіонату України з баскетболу серед команд Першої ліги групи «Захід» у Рівненському спорткомплексі НУВГ ( Національного Університету водного господарства та природокористування) приймав баскетбольний клуб «Львів-УАД». Напередодні звітного туру у підгрупі «Північ-Полісся» команди посіли, відповідно, друге та четверте місця.

Під час гри, на майданчику, тривалий час відбувались протистояння, команди по черзі виходили вперед, але, зрештою, «Маяк» впевнено переміг з рахунком 96:75.

В повторному матчі такої запеклої боротьби не було. Сарненці розпочали поєдинок на максимумі і знову здобули перемогу – 84:51.

Після 14ти матчів в активі «Маяка» вже є 12 перемог. Наступні ігри сарненчан з Рівненським БК-93-ОШВСМ (Обласна школа вищої спортивної майстерності) заплановані на 27-28 лютого.

Найближчої середи о 20.00 год. команда Івана Бартоша зіграє з командою «Ейрдрай» в Рівному у спорткомплексі Національного Університету водного господарства, а в суботу о 18.30 змагатимуться з луцьким «Волиньбаскетом-2».