!  !

Сарненська районна бібліотека приєдналась до відкриття Року англійської мови.

Згідно Указу Президента України № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» 4 лютого відбулося урочисте відкриття року англійської мови в Центрі іноземних мов в обласній універсальній науковій бібліотеці м Рівне.

В Рівному відділ іноземних мов працює вже більше десяти років. Центр «Вікно в Америку» дає можливість всім охочим безкоштовно вивчати англійську мову і спілкуватися з носіями мови.

Даний відділ тісно співпрацює з посольством Америки в Україні, тому на відкритті була присутня аташе з питань бібліотек Посольства США в Україні Валорі Лі.
До участі в скайп-презинтації успішної практики вивчення англійської мови користувачами бібліотеки долучилась і Сарненська районна бібліотека для дітей.

Вже протягом трьох років в Сарненській бібліотеці успішно працює кімната спілкування «Країна щасливої сім’ї», яка дає можливість активного відпочинку родинам для розкриття творчих здібностей і уяви дітей через гру.
Відділення міжнародної мережі навчальних центрів англійської мови для дітей «Англійська з Helen Doron» під керівництвом Наталії Никончук є одним із партнерів кімнати спілкування.

Заступник директора Сарненської ЦСПШБ по роботі з дітьми Гольонко В.В. в ході скайп-презентації розповіла про співпрацю зі школою та поділилась планами на майбутнє і найближчими заходами. В свою чергу, учні центру, Софія Дибач, Каріна Никончук та Богдана Заєць, показали елемент заняття під час навчання.

Анастасія Форвард