!  !

Рівненський драмтеатр черговий раз в Сарнах.

Вчора в Сарненському будинку культури повинна була відбутись вистава Рівненського академічного українського музично-драматичного театру «Самотня леді», проте за день до показу її було замінено на «Обережно! L'amour...» за п’єсою французького драматурга Клода Маньє, через сімейні обставини однієї з акторок. Глядачів це не засмутило, адже всі отримали безліч позитивних емоцій і насміялись досхочу, як і потрібно на комедії. Гра акторів була чудовою, легкою та енергійною.

Коротенько про виставу: Дійство проходить в Парижі (Франція). Молодий бідний художник Блез має коханку-маникенницю, яка вирішує одружити його на доньці багача. Врешті, велика авантюра закінчується справжнім коханням. Проте, об’єктом Блезової любові стає зовсім не панночка з великими статками і не красуня-маникенниця, а чиста душа – Марі, яка працює в нього служницею. Жартувати з коханням не варто. Розставляючи любовні пастки, ризикуємо самі до них потрапити. Буває тікаючи від любові, біжимо їй на зустріч.

Актори поділились своїми враженнями від нашого міста і були приємно здивовані, що на кожну виставу збирається повен зал глядачів, яких вони люблять і які дарують неймовірну енергетику. Наталія Тертичка (Марі) розповіла, що підчас виступу чи підготовки в них постійно трапляються курйози, які роблять театральне життя ще цікавішим.
Любов Харченко, помічник режисера, сказала, що приїдуть до нас ще, головне щоб запрошували і чекали.

Наталія Мосійчук