!  !

Перше засідання дитячої дорадчої ради

Перше у 2016 році в Сарнах робоче засідання дитячої дорадчої ради відбулося 1 лютого. У ньому взяли участь міський голова Світлана Усик, головний спеціаліст міськвиконкому по роботі з молоддю і спорту Галина Набухотна, художній керівник міського будинку культури «Залізничник» Катерина Павлуш, голова дитячої дорадчої ради Анна Дриганець та представники навчальних закладів міста.

На засіданні були обговорені питання щодо проведення міського розважального конкурсу «Кохання в нашому місті», заходи та акції до Дня Святого Валентина, святкування Міжнародного дня рідної мови, міжнародного жіночого дня, проведення у квітні - травні 2016 року відбіркових турів міського фестивалю-конкурсу «SARNY-ART», щорічної всеукраїнської соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Зробимо Україну чистою разом!».

Світлана Усик висловила подяку всім присутнім за участь у засіданні та сподівання щодо активної участі дитячої дорадчої ради у проведенні акцій, заходів, а також будуть вносити свої пропозиції для покращення благоустрою рідного міста. Після зустрічі заклади культури, позашкільні установи разом з участю молоді міста проводитимуть роботу по реалізації запланованих заходів.