!  !

Перша масштабна фотосесія в Сарнах

В неділю 10 квітня відбулась перша в Сарнах масштабна фотосесія, на якій одночасно і в одному місці зібралось 5 фотографів, відеооператорів та візажистів. Організатором стала художній керівник міського будинку культури «Залізничник», Катерина Павлуш, яка разом з Міською радою готує Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоФест» де і будуть представлені фотороботи.
«Метою зйомок стала згуртованість, професіоналізм, взаємодопомога та підтримка у досягненні поставлених цілей» - зауважила, Катерина Павлуш.

Перед оголошенням конкурсу учасники процесу розділились на 5 команд, кожна з яких працювала над створенням образу та вибором моделі. Адже через обмеженість часу дівчат для фотозйомки підбирали під вже готовий образ. Моделями стали – Аміна Стецюк, Вікторія Симончук, Віра Павловська, Ірина Кібиш та Мар’яна Янощук.

Підготовка до фотосесії в середньому тривала 2 години. За цей час візажисти Юлія Саліда, Альона Булачок, Іра Карпець та Олександра Хрикіна чаклували над образами моделей. Чому чаклували? Тому що образи були незвичайні, чарівні, казкові, чаклунські і природні. Відчуття було ніби ти потрапив в якесь містичне місце, де казка стає реальністю. Доповненням цієї атмосфери стала природа та ліс, які на короткий час перетворились в знімальний майданчик.

«Дякую Каті Павлуш за запрошення та організацію такого дійства, як фестиваль «ЧистоФест», адже я часто приймаю участь у безкоштовних фотозйомках і це мене надихає та підштовхує до нових ідей» - поділилась фотограф, Ірина Міхнова.

«Ми хотіли показати контраст між красою, молодістю, ніжністю, наївністю і печаллю з якою наша природа зараз зіштовхнулась», - розповіла фотограф Людмила Коток.

Віра Павловська, яка вперше спробувала себе в ролі моделі на такій зйомці поділилась, що не очікувала на перемогу і незважаючи на те, що бачила всіх вперше спільну мову знайшли відразу і працювати було легко та вільно.

Надзвичайну майстерність продемонстрували відеооператори Сергій Бортнік, Віталій Сергійчук, Вадим Гоголь, Антон Антонюк та Віталій Хомич, які не лише знімали ролики для презентації, а й допомагали своїм колегам-фотографам з якими працювали в одній команді.

«Як такої конкуренції майже не відчувалось. Особисто мені хотілось більш командного духу, тому що ми зібрались не для того щоб хизуватись один перед одним хто кращий, а для того щоб через об'єктив передати свій світогляд, і донести його людям» - зауважила фотограф, Руслана Кім. Вона також розповіла, що фотозйомка без цікавих моментів не обійшлась, адже з ними в команді працювала ще й…корова, яка виявивши бажання долучитись до фестивалю, позувала на задньому плані і покірно виконувала вказівки, які були адресовані не їй, а моделі Ірині Кібиш. Як же природа без участі тварин.

Щодо прибирання локальних зон, то по можливості всі учасники долучаться до боротьби із сміттям на вулицях міста. А відеооператор Віталій Хомич зауважив, що приймати участь в прибиранні полюбляє і цього разу таку можливість теж не пропустить, адже за його словами все це робиться перш за все для нас.

Фотосесія та зйомка відео проводились виключно на добровільних та волонтерських засадах. Весільна агенція «Ваніль» та майстерня свят «КоКо» надали необхідний інвентар. Над зйомкою фото працювали фотографи: Артем Мулявка, Людмила Коток, Руслана Кім, Віталій Маслянчук та Ірина Міхнова.

Незважаючи на втому та дощ, який захопив всіх зненацька команди із своїми підопічними залишились задоволеними спільною працею. Подивитись на ці чудові роботи та оцінити справжніх талантів кожен бажаючий зможе вже 22 квітня на центральній площі міста, де відбудеться Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоФест». Презентацією відеороликів з фотосесії зможете насолодитись вже в понеділок 18 квітня о 14.00 год. у Сарненській районній бібліотеці для дітей, яка проходитиме у вигляді екологічного арт-пікніку.

Наталія Мосійчук.

Посилання на інші фото згодом. Слідкуйте за оновленням на сайті та наших групах у соцмережах.