!  !

Останній дзвінок для випускників «Школи для тих, кому за…»

2 червня відлунав останній дзвінок для слухачів курсів комп’ютерної грамотності у «Школі для тих, кому за…» при Сарненській центральній районній бібліотеці.

Майже 4 місяці 16 людей старшого віку відвідували дані курси. Учні, не дивлячись на вік, мали витримку, старання, ентузіазм та не пропускали заняття, були толерантними, ввічливими, терплячими та наполегливими.
Багато з відвідувачів був як першокласник – вчився тримати мишку, пізнавати складову комп’ютера, вивчав клавіатуру, дізнався про необмежені можливості Інтернету. Деякі операції були складними та не зрозумілими, а особливо нові слова та вирази.

Проте випускники, пройшовши повний курс занять, не тільки знають, а й вміють користуватися браузерами, ютубом, гуглом, мазилою, зареєструвалилися у фейсбуці та електронній пошті, користуються й іншими новомодними сервісами сучасного інтернет-простору.

На закінчення Наталія Мамонець, директор комунального закладу «Сарненська централізована система публічно-шкільних бібліотек», вручила всім випускникам дипломи з успішним закінченням «Школи для тих, кому за…», а троє учнів отримали Дипломи з відзнакою. Приємним подарунком став диск з відеофільмом про сам процес навчання протягом 4 місяців та мелодійні українські пісні у виконанні колег з районного будинку культури.