!  !

Нововведення для водіїв. Запрацюють чи ні?

Як відомо, зараз майже кожен має власне авто. Навіть не має значення, потрібен транспорт для роботи чи для задоволення власних потреб та бажань. Воно просто є і це вже добре.

Сарни – місто, на перший погляд, не дуже велике, але по кількості автомобілів так не скажеш. Його безліч в центрі, не кажучи вже про ринок (там взагалі як в мурашнику), тобто місто росте і розширяється.

Тому для власників автомобілів у 2016 році плануються деякі зміни в законодавстві. З 7 листопада 2016 року набудуть чинності ЗУ «Про національну поліцію» та «Зміни до Кодексу про адміністративні порушення», які мають узаконити автоматичну фіксацію порушень ПДР.

Згідно цих нововведень, щороку водіям буде нараховуватись по 150 балів. При порушенні правил дорожнього руху зніматиметься від 20 до 50 балів, залежно від виду порушення. Після вичерпання балів порушник платитиме штраф.

Згідно даного законопроекту штраф буде виписуватись не на водія, а на автомобіль, що зробив правопорушення. Якщо авто зареєстроване за кордоном, то відповідальний той, хто його ввіз. Також всі повідомлення про порушення правил дорожнього руху, які були зафіксовані автоматичною камерою, надсилатимуться до місця проживання власника авто.

Запровадять систему чи ні і як швидко вона запрацює точно сказати ніхто поки що не може Залишається чекати.

Анастасія Форвард