!  !

«Нова поліція – це нові люди, молоді та перспективні, які бажають кращого для міста та своїх дітей…»

У вівторок на центральній площі міста Рівне відбулась церемонія складання присяги на вірність українському народу, в якій взяли участь 193 нових поліцейських. Текст присяги читав начальник управління патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук, який був учасником Революції Гідності та бійцем полку спецпризначення «Азов», брав участь у визволенні Маріуполя, Павлополя, Широкиного, Старобешеве.
Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе, яка була присутня на заході у своїй промові зазначила, що Сергій Мерчук гідно показав себе, працюючи командиром роти патрульної поліції в Києві.
Новими поліцейськими стали колишні юристи, економісти та журналісти. Серед них 26 дівчат, а вищу освіту мають 81% всіх патрульних.

На заході були присутні також начальник Департаменту патрульної поліції, керівництво Генерального Управління Національної поліції Рівненщини, перші особи міста та області.
Рівне є 22-м містом, де заступила на службу нова поліція.

Поліцейські вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної сотні та бійців антитерористичної операції, а також урочисто поклали квіти до меморіальної дошки.

Підтримати нових поліцейських прийшли рідні, друзі та сотні жителів, які покладають великі надії та сподівання на гідне виконання своїх службових обов’язків.

Новоспечений патрульний, Сістук Михайло розповів: «Нова поліція – це нові люди, молоді та перспективні, які бажають кращого для міста та своїх дітей і, незважаючи на всі труднощі, ми будемо сумлінно та чесно виконувати свою роботу».

Наталія Мосійчук