!  !

Недільний день у полоні в Наталки Мосійчук.

5 червня, окрім осяяної сонцем прекрасної днини, Сарненщину зачарувала яскрава презентація дебютної збірки «У полоні...» молодої талановитої поетеси Наталії Мосійчук. Відвідати цю подію міг кожен, адже вона відбувалася в нашому парку «Залізничник», на чистому повітрі, в гармонії з природою та людьми, які змогли долучитися до цього дійства.

Найперше, що кидалося в очі це чудові декорації, умовні двері та червона доріжка, через яку проходили гості, на галявині столи та стільчики для всіх присутніх, а сама місцина була окута умовною стіною зі сторінок різних книг. Дві юні дівчини, одягнені офіціантками частували людей безкоштовною ароматною кавою, чаєм, та прохолодним мохіто. Всю цю феєрію супроводжували чарівні звуки піаніно, що виконувала Наталія Крушельницька .

Як і було сказано в запрошенні на презентацію, було справді цікаво, адже крім прочитання своїх інтимних поезій та патріотичної громадянської лірики, гості могли почути історію самої збірки, проникнутися кожним її рядком, відчути настрій поетеси, пройтися по етапах її життя, прослідкувати створення ланки цієї книги. Власне, сама збірка включає в себе 5 розділів, які названі уже відомими всім фразами інших творчих особистостей, зокрема мені найбільше сподобалась назва третього розділу, яка звучить так: «Все наше життя суцільна імпровізація, а це означає, що все наше життя – це джаз» Богдан Ступка. Взагалі стиль цієї музики доволі своєрідний і непередбачуваний, як і життя самої Наталії, цікаве та бурхливе. Ще зовсім недавно вона працювала в банку, по спеціалізації, а тепер видала збірку і навчається в школі журналістики. В будь-якому разі ця збірка варта вашої уваги, в ній, як в чистій прозорій криниці ви зможете віднайти частинку свого відображення та частинку душі поетеси. Книга закінчується невеликим прозовим нарисом, який дає зрозуміти, що наступний творчий доробок має бути прозою, можливо, навіть романом.

Кожну прочитану поезію гості зустрічали бурхливими оплесками, також були поставлені різні запитання, які стосувалися творчості поетеси, її життя, родини. Наталія зустрічала їх з посмішкою та охоче відповідала на кожне. Вечір закінчився радісними привітаннями близьких, знайомих, друзів, продажами дебютної збірки та підписами з побажанням від самої поетеси.

Окрему вдячність за проведення цієї презентації Наталія хотіла б висловити своїм спонсорам: МБК «Залізничник», ГО «РАЗОМ», магазин «Robik Music», Олександр Добринський, нічний клуб «Адреналін», магазин «Смак», дизайн обкладинки Артем Мулявка, видавництво «Акула» Руслан Петрушко, кав'ярня «Дульсінея».

А ми з нетерпінням чекатимемо на наступну книгу від нашої творчої особистості Наталії Мосійчук, яка надіюсь побачить світ уже в найближчий час.

Сергій Тиховський
фото Артема Мулявки