!  !

Клесівська дитяча музична школа виступила з благодійним концертом для дітей з особливими потребами.

Сьогодні до комунального закладу «Чудельська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2» Рівненської обласної ради завітали вихованці Клесівської музичної школи з благодійним концертом. Ініціаторами проведення заходу стало Об’єднання «Самопоміч», представники якого неодноразово відвідували інтернат.

Директор Чудельської школи Валерій Малюжинській в нашій розмові розповів, що в закладі на даний час знаходиться 105 дітей з особливими потребами, а саме з вадами мовлення та з розумовою відсталістю. На території школи, площа якої складає 10 гектарів, розташовано 12 будівель, в яких є гуртки танців та музики, класи для занять, майстерня для хлопців, гуртожитки окремо для дівчат, хлопців та дітей молодшого шкільного віку. Пан Валерій поділився, що інтернат співпрацює з молодіжними, політичними організаціями та волонтерами, які роблять хороші справи для дітей та допомагають їм.

«Клесівська загальноосвітня школа та учні Сарненських шкіл неодноразово бували в нашому закладі з музичними концертами та поезіями, проте музична школа Клесова приїхала вперше і це чудово, адже музика - це хороший приклад для вихованців інтернату», - наголосив Валерій Малюжинський.

Талановиті діти з Клесова разом із педагогами відіграли чудову концертну програму, даруючи вихованцям школи приємні емоції. Тріо викладачів, а саме Головня Олександра, Романчук Ольга та Симончук Юлія виконали кавер-версію пісні «Обійми» гурту Океан Ельзи, яка зворушила присутніх. Дитячий ансамбль баяністів, мікс бенд молодшої та старшої груп, а також учні 2-3-х класів виконали танець, музичні композиції «Мультконцерт», «Дитяча серенада», «Пісня ковбоя», «Колискова», грали музику з кінофільму «Бригада» та багато іншого. Участь у заході взяли також викладач по класу гітари Віктор Сапожко та керівник інструментального ансамблю Ірина Головня. Вихованці Клесівської дитячої музичної школи показали справжні таланти та організованість. Після кожного виступу в залі лунали гучні оплиски, а під час виконання композицій панувала тиша. Педагог Юлія Симончук зазначила, що весь колектив школи та їх вихованці – це сім’я, де панує тепло, взаєморозуміння та підтримка, яку вони дарують своїм слухачам.

Ініціатори заходу, а саме Владислав Гаврилюк та голова осередку Об’єднання «Самопоміч» в Сарненському районі Олександр Добринський привітали присутніх та висловили подяку Клесівській музичній школі за співпрацю та чудову творчість.

По закінченню заходу директор інтернату Валерій Малюжинський сказав слова вдячності та зазначив, що захід такого масштабу Чудельська школа приймає вперше, а також висловив сподівання на подальшу співпрацю та спільні концери з Клесівською музичною школою.

Співініціаторами проведення благодійного заходу стали директор Клесівської музичної школи Володимир Грищук та колишній директор Юрій Ворон.

Наталія Мосійчук