!  !

Екологічний арт-пікнік в Сарненській бібліотеці

«Всі ми родом з дитинства»- саме зі слів Антуана де Сент Екзюпері розпочався екологічний арт-пікнік в Сарненській центральній районній бібліотеці для дітей, який відбувся в понеділок. На ньому зібрались учні Сарненського ліцею «Лідер», Голова Сарненської міської ради Світлана Усик, фотографи: Руслана Кім, Віталій Маслянчук та Люда Коток, візажисти: Ірина Карпець та Юлія Саліда, а також відеооператори, чиї роботи зайняли важливу роль на даному заході, це – Вадим Гоголь, Віталій Хомич, Сергій Бортнік та Віталій Сергійчук.

Даний захід був незвичайним, адже присутні опинились на справжньому пікніку, де їх частували солодкими яблуками та смачним узваром. Відеоператори, котрі презентували свої відеоролики до Всеукраїнського екологічного фестивалю «ЧистоFest» подарували частинку магії та ще більше наблизили до природи та проблем з якими вона зіштовхується.

Організаторами такого дійства стали міський будинок культури «Залізничник», міська рада та Сарненська центральна районна бібліотека.

На даному арт-пікніку були представлені також малюнки з районного конкурсу на тему: «Зробимо Україну чистою разом!», в якому взяли участь діти та молодь віком від 6 до 35 років. Продовженням заходу стала екологічна вікторина «Цікаве поруч», яка змусила всіх відволіктись та згадати те, що оточує кожного з нас, а також присутні висловлювали побажання, говорили про проблеми, що є в місті та про можливості їх вирішення.

По закінченню заходу Голова міської ради Світлана Усик закликала не бути байдужими, а бути милосердними, чесними, добрими та на власному прикладі показувати, як потрібно берегти природу.
Переглянути відеоролики, які були представлені на екологічному арт-пікніку кожен зможе в соцмережах або перейшовши на посилання нижче.
22 квітня о 15.00 год на центральній площі міста відбудеться Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоFest». У програмі якого заплановано: безпрограшна лотерея; виставка малюнків; фотосушка; еко-ігри; еко-ярмарка; фотовиставка; фотозони; майстер-класи.

Наталія Мосійчук