!  !

Через Сарненські дороги білорусу довелося ремонтувати своє авто

На трасі «Городище – Рівне – Старокостянтинів», яка проходить через Сарни стан доріг просто вражає. Адже ями саме на цій дорозі регіонального значення стають причиною того, що місцеві водії не раз «губили» колеса, а до того ж нещодавно білорусу довелося ремонтувати своє авто через погану дорогу.

Шлях під номером  Р05 веде до кордону із Білоруссю, де переходить у автомобільну дорогу республіканського значення Р88. По цій автодорозі переміщується велика кількість транзитного іноземного автотранспорту, особливо білоруського. 

Саме у Сарнах на перехресті вулиці Суворова (яка є частиною траси Р05) та Ярослава Мудрого найгірший стан цієї дороги.

Ями там глибиною понад 10 см та наплив асфальту до 15 см заввишки. Вказані факти вимагають негайного складання протоколу про адміністративне порушення та повинні бути невідкладно усунені. Незважаючи на світлофор, це перехрестя є дуже небезпечним і забрало вже не одне життя.

Аварії на цій дорозі, здебільшого, виникають через жахливий стан дорожнього покриття та інтенсивний рух як автотранспорту, так і пішоходів.

Водій із Білорусі, зі слів жителів, на цій дорозі пробив колесо та був змушений замінити амортизатор на своїй іномарці. Тоді ж він і заявив, що таких жахливих доріг ще не бачив і не виключив подачі позову до суду.