!  !

Ідеї для міста

Коментарі

Зображення користувача kiriv.

Для економії бюджета міста варто в місті встановити ліхтарі із соняшними батареями як як тут На фонтані в центрі треба побудувати кафе- кавярню, чи дитяче кафе. Ну і саме цікаве - створити в центрі міста безкоштовну Wi-Fi зону. Треба добре подумати і в своєму блозі це написати...

А ще, для економії бюджета міста позбавити пільг за газ, електрику, оренду іт.д., багаті організації. Наприклад будівлі деяких релігійних організацій, котрі виступають за русскій мір.

Із освітленням - прикольно, але занадто дорого. У міському бюджетів немає таких інвестиційних коштів.
А от з приводу фонтану - супер! Цю ідею вже обговорювали у міській раді. Проект шикарний, сам постамент більш ніж міцний для того, щоб зверху робити надбудову. треба знайти інвестора!

Зображення користувача romko.

Хіба що зверху надбудову, бо в парку вже зробили фонтан-так там у спеку миються бомжі і цигани! Дітей страшно підпускати!

Ромко слідуючим твоїм пунктом буде-нащо зробили той фонтан???

У місті Сарни на місці фонтану потрібно зробити оглядову вежу міста (на кшталт Ейфелевої у Парижі). Тільки треба щось своє архітектурно нове...

А ди думав скільки грошей піде на ту споруду??? І що у нас тут оглядати? Два ряди багатоповерхівок і болота навкруги? от тобі всі красоти! Милуйся без Ейфелевої вежі

Я навіть знаю де. В шайбі було чудове кафе! Треба перевірити законність передачі попам приміщення ! Підприємці б швидко відбудували!

У центрі немає туалету!!! тимчасовий біотуалет на свята це добре але замало. Платний (за вікотеком) - також добре, але для декого дорого. На свята, коли сюди зїжджаються сільські артисти, ходять відливати за приміщення міськради! Там було б і непогано придумати туалет

Там и так туалет, за трансформатором)))...а за одно и курилка для некоторых особ женского пола,работающих в мерии

міська дошка пошани. Її варто осучаснити, а над нею поставити великий монітор. Рекламщики, мабуть, погодилисьби. Але щоб крім реклами там показувати щось своє

Мені здається, що так звані "Дошки пошани" це пережиток совкового минулого. За логікою кілька десятків чоловік молодці, а решта - так собі. У Європі, цінності якої ми хочемо перейняти такого майже ніде немає. А на рахунок монітору, то там не саме вдале місце, ще й відволікамиме водіїв, а монітор можна поставити на плоці, наприклад над сценою, на ньому можна було б транслювати відео про життя і події у нашому місті, а щоб "відбити" вкладення та оплатувати електрику, періодично пускати ролики комерційного характеру.

"За логікою кілька десятків чоловік молодці, а решта - так собі"
Похвальні грамоти це також пережиток совкового минулого?Тоже-пахали всі,а дали одному

Зображення користувача romko.

Пропоную почати спочатку з прибирання міста!Не для кого не секрет, що на території Сарн є багато стихійних смітників, або сміттєвих баків , які комунальники просто не встигають вивозити по різним причинам. Одна з таких причин- це нехватка фінансування!!! Я пропоную ввести обов'язкову плату всім мешканцям(в тому числі пільговикам,пенсіонерам і дітям) в розмірі приблизно4-5 грн в місяць. тепер порахуємо: 29000нас. Множим на 5=145 тис грн в місяць! Для людей це невеликі гроші, а місто зможе купити нові сміттєві машини, баки і вчасно вивозити сміття! На вулицях стане чистішше! Але враховуючи наш менталітет ці гроші потрібно буде контролювати громадським діячам з простого народу а не з контролюючих органів! Звичайно це питання до міської ради і чи це взагалі можна законно зробити?

Модератор коменти не пропускає..приходится переписувати скорочено-
НЕ ТРЕБА ГАДИТИ ТАМ ДЕ ЖИВЕШЬ...всі проблеми пропадуть
а пункт про збір грошей цікавий....з грудних дутей по скільки збирати будем? вони ж тоже в твоїх порахуях-29000 нас...????

Я бачила в Закарпатті технологію вивозу сміття у часному секторі. В кожній хаті в дворі стоїть невеликий сміттєвий бак на колесах куди вони скидають сміття, а в означений день вони всі вивозять їх до дороги, а сміттєва машина їде і забирає. Тому їм непотрібно робити звалища, як в нас по вул.Кулікова, все виглядає дуже пристойно.

І хто купить нашим людям ці контейнери? Невже ви гадаєте, що вони самі такі чудеса свідомості проявлять? і вивіз обійдеться дорожче, бо пального розхід збільшиться, також збільшиться час на збирання і сміття і це все на один МАЗ. Тут проблема зібрати 5 гривень на місяць за вивіз сміття, а потрібно буде платити більше.

Зображення користувача kLiF.

Табличку поставити потрібно))

Це взагалі позор для міста, що така раритетна річ без належної уваги! Гусеницю взагалі с****ли, а на її місце прифігачили від якогось бульдозера! Народ!!! Таких САУ- всього 2 на світі лишилося! Пошартеся по інтернеті! Почитайте що про нього пишуть. З його потрібно пилинки здувати. І на *** засипали той "басейн" перед ним, зробили клумбу! А як же думка архітектора, чи хто там відповідає за зовнішній вигляд, це ж був КОМПЛЕКС, його розробляли люди з освітою! І де зникли ланцюги, котрі огорожували "танк?.."

Зображення користувача kLiF.

Для справки: Друга модель стоїть на "Поклонній горі" в Москві, там знаходиться муляж (Тобто, вже в наш час взяли танк Пз-3 зняли башню, та доварили рубку)!

Зображення користувача Дмитро Вознюк.

Не завадило б десь організувати збір старих батарейок, раніше щось МТС пропонував але мабуть в нас так нічого й не змінилось (якщо хтось уточнить інформацію буду тільки радий).

Зображення користувача sol.

В МТС і зараз стоїть ящик для збору відпрацьованих батарейок та акумуляторів

Я теж це хотіла запропонувати, не згадаю де бачила, але збір старих батарейок проводився у маркетах, по типу збору волонтерських коштів тільки стоїть один прозорий контейнер на видному місці.

Предлагаю фотографировать и выставлять фото в сеть...интересно было бы видеть фотографии-машин проезжающих на красный сигнал светофора, "хрустиков"-мотоциклистов без шлема,разных тупоголовых денежных мешков из дорогих машин,ходящих по газонам в скверике города итд...я думаю мы должны знать в лицо своих "героев".

зробити тротуари на вул. Широкій в один рівень з бордюрами, бо це просто жах! Виходиш з маршрутки біля Берізки і вперед - стрибати!!! І це за 30 метрів від міськради... цікаво як повинні старенькі і інваліди, яким потрібно по справам в міськраду перестрибувати ОТАКЕ?! Височенні бордюри біля низьких тротуарів по всій Широкій, хто прийняв таку роботу? Мабуть той, хто ніколи не ходить по Широкій і не користується гром. транспортом) Годі терпіти це кожного дня!

З незрозумілих причин перший комент-не пропустили."свобода слова"...значить спробую другий-пояснюю для "особо одаренных"..тротуари по вулицы Широкый зроблены таким чином шоб ніяка зараз не могла :
а) виїжати своїм лахом(машиною) на клумбу
б)їздити своїми лахами(мотоциклами) по скверику,те саме стосуется і лясапедів.
в) для тебе особисто-ніхто із старих людей не жалівся на це..а наоборот вдячні бо можна спокійно по тротуару йти.
ну и про "Годі терпіти"-на майдан!!!!створюєшь в Сарнах майдан і кричиш про це...

Предлагаю фотографировать и выставлять фото в сеть...интересно было бы видеть фотографии-машин проезжающих на красный сигнал светофора, "хрустиков"-мотоциклистов без шлема( С)

Ах.... как сексуально " хрустики-мотоциклистыбез шлемов"
У меня - целая коллекция таких фото... за много лет))))
Толку фото этих потенциальных трупов развешивать на столбах? Их - всё больше и больше!
Впрочем, как и хамов в дорогущих автомобилях))))

З часу публікації даної статті пройшло більше тижня, за цей час були дійсно непогані ідеї проте хто може сказати з впевненістю що вони переглядались нашою міською владою або щось з даного списку втілиться в життя найближчим часом?
Я гадаю що найкращим варіантом для розвитку міста має стати зворотня відповідь керівництва міськради з звітом зробленої роботи й запланованої на найближчий час об’єм робіт (план розвитку на довший час тільки вітається). При такому підході до роботи можна буде розраховувати на нові ідеї для міста від місцевих мешканців й максимальну поінформованість в нагальні потреби міста.

найкращим варіантом для розвитку міста має стати зворотня відповідь керівництва міськради з звітом зробленої роботи

такий механізм вже є - з весни в Сарнах працює сервіс "Відкрите місто". Будь-хто може повідомити проблему в місті, яку потрібно вирішити, і вона надходить напряму до виконавців. Фокус в тому, що сервісом скористалися тільки тричі.

А як бути з звітом виконаної роботи?
Я маю на увазі не тієї що надходить через "відкрите місто"

міськрада і кожен депутат повинні звітувати про свою роботу територіальній громаді, це передбачено законами. Інша справа, якщо громаді це не потрібно, або ніхто не звертає увагу на це - тоді це звітування можна робити "для галочки"... Детально тут: gurt.org.ua/articles/3140/ . Якщо це не працює, право на доступ до публічної інформації працює на сто! Кожен орган влади звітує про роботу по запитами на публічну інформацію у вищу інстанцію, ця інформація постійно "на контролі" і тому запити все таки стараються закривати. Запит про інформацію можна зробити навіть онлайн: dostup.pravda.com.ua/ , або надіслати звичайною поштою, для звернення можна використати громадське об'єднання і його адресу (ОСББ, наприклад, або інше ГО).

Зображення користувача romko.

Що за сервіс? Як туди зайти?

Зображення користувача sol.

тут про нього детальніше

Говорили балакали)))) Ну дали вам посилання...далі що? пропало бажання писати? то пишіть...цікаво думки почути

Саме цікаво те,що коли у людей попитаешь про "нагальні проблеми",то ніхто толком не може пояснити що ж за такі проблеми,кому вони "нагальні",максимум що можна почути то це-"Ну в нас дорогі погані"..ітд..
Шановні читатчи сайту,ви конкретніше описуйте які саме проблеми "нагальні" вас цікавлять.Напиклад:
"Я Вася Пупкин,проживаю в Сарнах,цікавить мене така проблема-коли на моїй вулиці перестануть пі..ти каналізаційні люки,бо я вже двічи туди впав..ітд"...
Описуйте речі...Нагальні.А не "Принеси то,не знаю что".
Хоча....з лавочками примиреня-прикольно.Ну хоть якась нагальна ідея є..))

Пожежний рукав для перекачки каналізації (або іншої невідомої рідини) який прокладений на поверхні асвальту й повз багатоквартирний будинок навпроти нещодавно відкритого магазину "Автосвіт".
Даний спосіб не найкращий для вирішення проблеми.

А пару веб камер повісити по місту? Де у нас є таки веселі місця?От у парку...будемо спостерігати..хто гадив у фонтан,хто циган там купав,хто за ними споглядав а хто з дітками гуляв....
ось вам віршована ідея

в Сарнах є комунальне (!) підприємство Телерадіокомпанія "Полісся". Зараз вони виходять в ФМ-радіоефір, цього року отримали навіть нагороду Нац. спілки журналістів України. Було б цікаво і корисно тим, хто немає змоги слухати ФМ, слухати їх на Ютуб чи SoundCloud. Це ж потужний засіб об'єднання і освічення людей! І ще - підприємство комунальне, це означає, що місто витрачає на нього гроші... а чому так мало чути про це радіо? І чому ТЕЛЕрадіо компанія не робить телевізійних програм, чи хоча б просто відео для Ютуб? Чи робить - хтось щось знає? Підтвердження назви і профілю підприємства тут: search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/FIN86218.html

Відео для You Tube роблять...Руслан в себе в студїї інтервью бере в людей..Коля Панько даже був.І з Костіка прикольно посміятися.є шо глянути...)) З Костіком прикольно було...Костя Межанов бере інтервью у Хрикіна.Ну... хто здогадается про що я..той здогадается)))

Ведучий програми "Мандри" (РТБ) пропонує поставити в Сарнах пам'ятник Геродоту, щоб про Сарни почули "може навіть і в Греції!" Звісно, це було сказано трохи жартома, але ідея його цілком актуальна - створити в Сарнах пам'ятник, який би вказував на сучасність міста, його зв'язок зі світом.
Наприклад:
- пам'ятник науковцю Шарпаку,
- або антивоєнний, на пам'ять про 15 тисяч людей вбитих в Сарненському гетто в часи ДСВ (http://territoryterror.org.ua/uk/publications/details/?newsid=414) - досі є тільки одна-дві символічні могильні плити на місцях їх похоронення,
- чи Степану Сороці - дисиденту, політичному діячу і засновнику сарненського НРУ (http://archive.khpg.org/?id=1235651563). Він був відомий в усій Україні.
- борцям за свободу - на території Сарненщини активно діяв осередок ОУН, в нас був свій "Холодний Яр" - більше тут: http://poliskasich.org.ua/?p=34
- пам'ятник невинним жертвам комуністичних репресій. Багато наших земляків було засуджено, закатовано за зв'язок (часто видуманий) з ОУН-УПА - про це книга Р. Тишкевич і Н. Свищевської "За тебе, рідна Україно!".
- пам'ятник працівникам лісу - наш край багато в чому "живе" з лісового господарства. Це може бути пам'ятник плисакам - людям, які сплавляли ліс в т.ч. Горинню і Случем (більше польською: http://pl.wikipedia.org/wiki/Flisak, українською поки нема( В давні часи (16-19 ст.) на життя своїх сімей на Поліссі вони заробляли в Німеччині, Польщі, Литві.
- Юзефу Ігнацію Крашевському - досліднику Полісся - поляку, який доволі прихильно відносився до поліщуків, волинян і залишив по собі грунтовні письмові праці про їх історію\побут\господарство. Нещодавно вийшла його книга: "Спогади з Полісся, Волині і Литви".

- Казимиру Марковичу Дубровському, видатному психортерапевту, який похований у Сарнах.
Основна причина відсутності пам’ятників у місті - банальна відсутність коштів. Пам’ятник коштує дорого. ПАМ’ЯТНИК, а не те що поставили Небесній сотні. А от на

пам'ятник працівникам лісу

самі працівники могли б і пошукати ... Але ж війна, зараз скажуть, не до пам’ятників.

вже поставили "пам*ятник" Небесній Сотні в колишньому комсомольському парку - стидота й позорисько на всю Україну той гіпсовий надгробок, невже те одоробло можна назвати пам*ятником? Скліьки тугриків відбили на ньому?

Які памятники? Хлопці ви що подуріли...? нафіг вам ті памятники? ви туда будете ходити????? Смішно...У нас тут прям архітекрутне місто)) памятники всім подавай))))

Что действительно полезное нужно сделать,прежде всего для водителей,это поставить зеленую стрелку при включенном красном, на "РМЗ"-овском светофоре(по направлению "от центра"-"на мост").По крайней правой полосе можно было бы свободно ехать на путепровод!И загруженность перекрестка была бы меньше!

А світлофор по напрямку від автовокзалу до центру треба перенести і поставити перед поворотом на вул. Ткача.

Найкращою ідеєю благоустрою, цікавою архітектурою для міста Сарни буде створення десь в "центрі" міста нормального, нехай хоч платного, громадсьгого, пардон, туалету!!! А то іде собі людина, дитина чи то вагітна жінка і тут її сечовий міхур міцно почала обнімати дитина.... І що? І куди бігти? в кущі чи за якесь "цікаве архітектурне рішення"?

Як на мою думку, то фонтанів вже досить і кафе в центрі вистачає, а от на місці старого фонтану можна поставити дитячий майданчик, де б мами могли гуляти з дітками, бо не в кожному дворі є майданчик.І на рахунок громадської вбиральні, дуже актуально, а то що не свято в місті, то двір загаджений.

найкраща ідея благоустрою міста - зробіть врешті-решт дороги! А то баюри по коліно на кожному повороті і по всьому місту, а людям пам*ятники давай. Чи знову скажете, що це не в компетенції влади міста? Тоді для чого нам мер? В "Сарненських новинах" та на святах міста з*являтися?

Додати коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.