!  !

сарни

[ОНОВЛЕНО] Під час гасіння пожежі в житловому будинку вогнеборці виявили двох загиблих дітей

29 серпня о 13:55 за телефоном «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку міста Сарни на вулиці Гагаріна, 249. Негайно за вказаною адресою було направлено черговий караул 8-ї державної пожежно-рятувальної частини у складі 12 рятувальників на трьох пожежних автоцистернах.
По прибуттю на місце виклику вогнеборці встановили, що полум’ям охоплено дерев’яний одноповерховий житловий будинок та поруч розташовану новобудову.

«ЧистоФест» в Сарнах

В суботу, 21 травня, в сквері «Залізничник» відбувся Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоФест», організаторами якого стали Сарненська міська рада та міський будинок культури «Залізничник». Захід мав на меті за допомогою мистецтва розкрити екологічні проблеми країни та показати наскільки беззахисною та вразливою є природа.

Перша масштабна фотосесія в Сарнах

В неділю 10 квітня відбулась перша в Сарнах масштабна фотосесія, на якій одночасно і в одному місці зібралось 5 фотографів, відеооператорів та візажистів. Організатором стала художній керівник міського будинку культури «Залізничник», Катерина Павлуш, яка разом з Міською радою готує Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоФест» де і будуть представлені фотороботи.
«Метою зйомок стала згуртованість, професіоналізм, взаємодопомога та підтримка у досягненні поставлених цілей» - зауважила, Катерина Павлуш.

Скільки курців у Сарненському районі?

Тютюнопаління є найпоширенішою звичкою не тільки в Україні, а й в усьому світі, особливо серед молоді. Вживання тютюну є причиною багатьох страшних хвороб, які не завжди під силу сучасній медицині. В даний час куріння є як медичною, так і соціальною проблемою. Адже не зважаючи на позитивну статистику зниження тютюнопаління, наслідки все ж залишаються не втішними.

«Хай небо буде мирним, а Україна чистою!»

Саме таке гасло обрали активісти організації «Let`s do it, Ukraine». Вчора в сесійній залі міської ради відбулося засідання круглого столу, тематика якого «Об’єднання державного сектору, громадськості та бізнесу з метою вирішення екологічних проблем міста Сарни». Організаторами заходу стали координатор Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом» в місті Сарни Ольга Лук’яненко, координатор Всеукраїнського фестивалю «ЧистоФест» в Сарнах Катерина Павлуш, а також обласний координатор акції Людмила Осипчук та обласний координатор фестивалю Владислав Олєйніков.

Двійники Сарн в Україні та світі

Слово «Сарни» є досить поширеним. Схожу назву має не лише місто в Рівненській області, а й села по Україні, населені пункти в кількох країнах світу, річка в Італії і в Україні та прізвища італійських спортсменів.

В Сарнах перейменували 26 вулиць.

Відповідно до Рішення Сарненської Міської Ради «Про перейменування вулиць м. Сарни» від 29.01.2016 року 26 вулиць міста буде перейменовано.

Ось перелік вулиць та їх нових назв:

Рідкісна листівка. "Єврейська сім'я повертається з ярмарку"

Надіслав Ярослав Поліщук
Світлину він знайшов у жителя Бразилії на сервісі Флікр (Sergio Zeiger). Його предки буцім-то робили щось в Сарнах перед Другою Світовою війною.

Засновник полку "Азов" стверджує про 1200 гаубиць в Сарнах. Брехня чи правда?

Останні хвилини по соцмережам, зокрема ФБ та твіттер шириться інформація буцімто у військовій частині, що у місті Сарни знаходиться 1200 одиниць гаубиць. У твіттері ще викладені фото, дивіться скріншот. Кому вигідна ця інформація, і хто з цього щось матиме?

"Не так давно, мы были в Сарнах, маленький украинский городишко на западной Украине, на одной единственой, на одной единственной, артилерийской базе, находится неимоверное количество -1200 - 152 мм гаубиц..."

Сторінки

Subscribe to RSS - сарни