!  !

Польща

Як сарненчанам взяти участь в польсько-українських обмінах?

Продовжуючи серію публікацій про співпрацю Сарн і польських міст-партнерів, ми підготували інтерв’ю з Вікторем Хомичем, першим заступником мера міста Сарни. Цього разу його мета – розповісти як можна відвідати Польщу в рамках співпраці партнерських міст.

- Вікторе Анатолійовичу, як пересічний мешканець міста може долучитися співпраці міст та поїхати до Польщі?

Про співпрацю Сарн і польських міст, її досягнення та перспективи

Раніше ми писали про досвід керівників міста Сарни під час відвідування Польщі та як його використати в Україні. При підготовці цієї публікації, ми детальніше поспілкувалися про співпрацю Сарн і польських міст-парнерів, її досягнення та перспективи з Вікторем Хомичем, Першим заступником міського голови Сарн, який стояв біля витоків цієї співпраці як засновник молодіжної громадської організації «Смарт» і багато зробив для розвитку цієї співпраці.

В Длуґоленці росте сарненська пам’ятка

Дорогою до Длуґоленки від найближчого великого міста, Вроцлава, всюди над придорожніми каналами стоять помпи, розведені шланги. Тільки що тут немає бурштину – це системи зрошення для посівів і городини, які ще тільки сходять. По селах часто зустрічаються сільськогосподарські комплекси, дуже охайні. Біля одного таблиця, яка вказує що це чиєсь зерносховище, відновлене на грант Євросоюзу (очевидно було занепале після розподілу комуністичної власності).

Ревіталізація в місті Новий Двур-Ґданський – які вони, європейські перспективи?

Слово «Ревіталізація» зустрічається на численних інформаційних таблиця по всій Польщі. Дослівно воно означає «оживлення». Місто-партнер Сарн, Новий Двур-Ґданський, не є винятком. Це слово зустрічається тут поруч парків, адміністративних будівель, культурних об’єктів та просто дитячих майданчиків.

Спробуймо розгледіти це місто і таким чином заглянути за завісу майбутнього, щоб з’ясувати, для чого всі ці режими економії та реформи, які випали нам? Яким може стати Сарни, місто направду європейського устрою в майбутньому? І як взагалі живеться там, в Євросоюзі?

Сарненчани в Польщі

Поїздка в Польщу 2009

Хоча відео 2009 року, можливо комусь буде цікаво подивітися фото, чи згадати ту поїздку.

Subscribe to RSS - Польща