!  !

Авторська колонка

Легалізація заробітної плати. Добре це чи погано?

Давно всім відомо, що в Україні «масштабно» борються за легалізацію заробітної плати та витісненням тіньових ринків праці. Адже багато роботодавців платять так звану зарплату «в конвертах» замість офіційної та беруть на роботу не на підставі трудового договору, а на усній домовленості. Добре це чи погано?

Чи стануть доступними ліки для українців?

За інформацією офіційного сайту ВРУ сьогодні 3 лютого 2016 року був ухвалений Закон «Про прийняття Протоколу про внесення змін до Угоди ТРІПС»

Що чекає на ПТУ?

Як відомо в Сарнах готують трактористів, слюсарів, електромонтерів, перукарів, кухарів, бухгалтерів, і це далеко не весь перелік спеціальностей. Також це понад 1000 учнів з усього району і області. Та студентів і майбутніх робітників може стати менше.

Пенсія збільшилась, а життя покращиться?

З початком року відбулися зміни в пенсійному законодавстві, а саме з 01.01.2016 р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015 № 911-VIII, яким були внесені зміни до деяких Законів України.
Зміни стосуються окремих категорій пенсіонерів і платників єдиного соціального внеску.

У 2016 році мінімальна пенсія зростатиме з 1074 грн. (в січні) до 1130 грн. з 1 травня, а з 1 грудня - до 1208 грн. Тобто протягом року пенсійні виплати зростуть на 134 грн (12,5%).

Роль студентів у наповненні гаманця Сарн

Відгуляли чергове свято, тобто День студента. За традицією святкували не лише студенти, а й випускники і навіть ті, що ніколи не навчались у вишах.

Кілька думок про перспективи для Сарн. Нотатки гості міста.

На вихідні приїхала погостювати до подруги в Сарни. Місто красиве і сподобалось мені відразу. Вперше я тут побувала влітку, навколо все було зелене і пахло свіжістю, на вулицях багато молоді і дітей. На площі малеча стрибала на батуті, а дехто катався на малих авто, скрізь було шумно, місто жило своїм життям.

Чи дісно ми хочемо до Європейського союзу?

Високі соціальні стандарти, медичне обслуговування, пенсії, чесна поліція, якісна освіта. Лише кілька з багатьох величезних плюсів.

Ой, Берестечко... (суб’єктивні записки) Авторська колонка.

Цьогоріч поїздку на урочистості в Берестечко організовував настоятель Свято-Покровського храму УПЦ КП отець Андрій. Виїхали з Сарн о п’ятій годині ранку на кофортабельному автобусі.

Про так звану «свободу слова». Авторська колонка.

Немає в Україні свободи слова! Ну немає і все тут! Можна довго обговорювати кризу "системи," різні політичні "партії," мовні «питання,» територіальну цілісність, конституційні права, тощо. Однак, тільки розмова починає стосуватися конкретних осіб, які мають "вагу" у нашому "демократичному суспільстві" свобода (і слова в тому числі) закінчується.

Знову про Євро-2012

Саботаж цієї події з боку європейських високопосадовців викликає змішані почуття.

З одного боку: правильно, так і має бути, адже дії української влади викликають вже не тільки здивування, але і бажання зробити їй (владі) щось пакосне;

Сторінки

Subscribe to RSS - Авторська колонка